Sklep motoryzacyjny Carwit w Szczecinie

Każdy kierowca doskonale wie z czym wiąże się awaria samochodu lub jego przestój spowodowany przeglądami okresowymi. Powoduje to stres, stratę czasu, niekiedy brak możliwości wykonywania pracy. Najczęściej w takim przypadku nie obywa się bez wymiany odpowiednich podzespołów w samochodzie. Jeśli przydarzy nam się taka okoliczność, chwytamy za telefon i rozpoczynamy poszukiwania potrzebnych części. Niekiedy okazuje się, że zdobycie wszystkich auto części w jednym miejscu jest niemożliwe.

Wówczas możemy docenić firmę Carwit, która dysponuje kilkunastoma tysiącami części samochodowych do większości marek samochodów. Możliwość nabycia koniecznych do usprawnienia samochodu podzespołów i materiałów eksploatacyjnych oraz olejów samochodowych pozwala na szybką i sprawną naprawę auta lub przeprowadzenie przeglądu okresowego w możliwie najkrótszym czasie.

Niezmiernie istotna jest również jakość oferowanych części samochodowych. Pewność, że montujemy podzespoły sprawdzone, wytworzone przez renomowanych światowych producentów pozwala nam na bezstresowe użytkowanie pojazdu. Bez względu na to czy stosujemy części oryginalne, czy zamienniki, musimy być przekonani o ich wysokiej jakości i niezawodności. Taką pewność daje nam zaufany i sprawdzony sklep motoryzacyjny.

Nasz sklep z częściami motoryzacyjnymi oraz olejami samochodowymi i akcesoriami zapewni Państwu dostęp do większości części samochodowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenie naszego sklepu w Szczecinie.

Więcej »
PROMOCJE

Turbosprezarki TURBO RAIL

http://www.turborail.com/immagini/logo1.png

Sprzedajemy wysokiej jakosci turbosprezarki marki TURBO RAIL wloskiego producenta do kazdego modelu auta.

zadzwoń »

PROMOCJA !! Castrol 5W30 EDGE 5 L tylko 160 zł !!

http://ocdn.eu/images/skapiec/ZGM7MDA7MDMsMCwxMTgsMCwx/78a6918a5edcc3f27e711077d9f41d30.jpg

Castrol EDGE wzmocniony tytanem to najbardziej zaawansowana linia olejów syntetycznych, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Technologia TITANIUM FST™ podwaja trwałość filmu olejowego, zapobiegając jego zerwaniu i minimalizując tarcie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój silnik zawsze zareaguje dokładnie tak, jak chcesz. Dobierz olej do Twojego samochodu. Tylko u nas CASTROL 5W30 5 Litrów kosztuje 150 zł. !!  Gorąco polecam.

 

 

zadzwoń »

Wycieraczki VISEE

Wycieraczki VISEE - logo

Visee® jest najszybciej rozwijającym się polskim producentem wycieraczek szyb samochodowych i jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek wycieraczek na rynku. Posiadamy wycieraczki do wszystkich modeli auto osobowych jak i ciężarowych. Pióra są polecane przez TVN Turbo. Skorzystaj z tej oferty.

zadzwoń »