> > O Nas

O nas

serwis samochodowy Carwit - zakładNasza firma od 1998 roku specjalizuje się w sprzedaży części do samochodów wielu marek. Prowadzimy również sprzedaż olejów, smarów, płynów, chemii warsztatowej. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem olejów firmy Castrol. W ciągu tych lat zdobyliśmy bogate doświadczenie w doborze odpowiednich części samochodowych oraz wsparciu klienta.

Nasi sprzedawcy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami branży motoryzacyjnej z kilkunastoletnim doświadczeniem. W każdej chwili mogą służyć Ci pomocą w prawidłowym doborze części podpierając się oryginalnymi katalogami światowych producentów samochodów takich jak AUDI, VW, SKODA, FIAT, FORD, OPEL, RENAULT, PEUGOT, CITOEN oraz wielu innych.

Nasze wieloletnie kontakty z dystrybutorami części dla rynku motoryzacyjnego pozwoliły nam wypracować niezwykle korzystne warunki handlowe, którymi możemy podzielić się z Tobą. Możesz u nas nabyć wysokiej jakości podzespoły znanych światowych producentów, jak i ich tańsze zamienniki, a wszystko to w najniższych cenach! Obecnie mamy w ofercie kilkadziesiąt tysięcy różnych części do samochodów z całego świata. Dorabiamy też sztywne przewody hamulcowe na wymiar. Wszystkie sprzedawane przez nas towary cechuje najwyższa jakość, a dostępność części przyspiesza Państwa naprawy i gwarantuje pełną satysfakcję oraz zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy. 

Współpraca z nami gwarantuje Państwu niskie ceny zakupu, wysoką jakość towaru i profesjonalną obsługę.