> > O Nas

Hurtownia motoryzacyjna w Szczecinie

serwis samochodowy Carwit - zakład

Firma Carwit jako hurtownia motoryzacyjna w Szczecinie działa od 1998 roku. W tym czasie podjęliśmy współpracę z dostawcami i producentami sprawdzonych części, akcesoriów i artykułów eksploatacyjnych. Specjalizujemy się w sprzedaży części do samochodów wielu marek. Mamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam na kompleksową obsługę klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Fachowe doradztwo

Pomagamy w doborze odpowiednich części i akcesoriów oraz zapewniamy szybką i rzetelną obsługę. Nasi sprzedawcy i konsultanci to wykwalifikowani profesjonaliści w branży motoryzacyjnej. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży trwałych i niezawodnych produktów, które sprawiają, że pojazd działa bez zarzutu przez długi czas. Jeśli chcesz, aby i Twoje auto znakomicie radziło sobie w każdych warunkach, skontaktuj się z nami. Doradzimy, wybierzemy i dostarczymy Ci części najwyższej jakości.

Dlaczego my?

Dysponujemy oryginalnymi katalogami światowych producentów samochodów takich jak:

  • AUDI,
  • VOLKSWAGEN,
  • SKODA,
  • FIAT,
  • FORD,
  • OPEL,
  • RENAULT,
  • PEUGEOT,
  • CITROEN.

Wypracowaliśmy niezwykle korzystne warunki handlowe, dzięki którym oferujemy atrakcyjne ceny. Proponujemy wysokiej jakości podzespoły znanych światowych producentów, jak i ich tańsze zamienniki. Obecnie mamy w ofercie kilkadziesiąt tysięcy różnych części z całego świata. Dorabiamy też sztywne przewody hamulcowe na wymiar.

Jesteśmy fachowcami, którzy nie tylko dostarczają asortyment swoim klientom, ale także świadczą usługi fachowego doradztwa w kwestii wyboru odpowiednich rozwiązań. Staramy się, abyście byli zadowoleni ze współpracy z nami na każdym jej etapie. Jeśli nie znajdziesz u nas części, których potrzebujesz – poinformuj nas o tym. Na pewno je dla Ciebie sprowadzimy.

Dostępność części oraz sprawna realizacja zamówień przyspieszają proces naprawy, zapewniając oszczędność czasu i pieniędzy. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Carwit, Twoje auto szybko odzyska formę. Rozumiemy jak ważna w dzisiejszych czasach jest mobilność, dlatego wszystkie zamówienia realizujemy sprawnie i szybko.

Gwarantujemy niskie ceny zakupu, sprawdzony towar i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do kontaktu!