> > Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Zapraszamy do naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że potrafimy w sposób profesjonalny i sprawny zapewnić dostęp do potrzebnych części oraz podzespołów samochodowych. Jeśli jesteś kierowcą lub właścicielem warsztatu samochodowego to zapewnimy Ci fachową i szybką obsługę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta oraz z producentami części, których jesteśmy dystrybutorami. Zapraszamy do naszego sklepu w Szczecinie lub do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jak wygląda współpraca z Carwit?

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i warsztatami samochodowymi. Jednym i drugim dostarczamy części oryginalne i zamienne jak najwyższej jakości. Korzystamy z asortymentu renomowanych na całym świecie producentów, dlatego możemy dostarczyć Ci części, akcesoria i materiały eksploatacyjne w atrakcyjnych cenach.

Współpraca z nami to czysta przyjemność i zysk dla obu stron transakcji. Możesz odwiedzić nasz sklep w Szczecinie albo skontaktować się drogą mailową lub telefoniczną. Gwarantujemy, że jakikolwiek sposób wybierzesz, otrzymasz fachową pomoc od ręki.

Wyślij wiadomość[de]
Informacje o pojeździe[de]toggle
Oferta[de]toggle

Nasza lokalizacja

CARWIT

ul. Księcia Witolda 7-9
71-063 Szczecin

NIP 852-125-81-42

tel. +48 501 154 211

e-mail: kontakt@carwit.eu
 

Öffnungszeiten:
Mo - Fr 8.00 – 18.00 Uhr
Sa 9.00 – 15.00 Uhr